İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Sevenler Diyarbakır Evden Eve, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır.

Tüm çalışanlarının İlhan KAYA ailesinin bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

Ülkemizin taşımacılık sektöründe güçlü Diyarbakır Evden Eve Firmalarından biri olmayı, çalışanlarının katılımı ile sağlamayı amaç edinen İlhan KAYA’nın insan kaynakları misyonu, çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir taşımacılık şirketi olmak, birikimimizi bünyemizdeki tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir.

Staj Olanakları

Sevenler Diyarbakır Evden Eve Türkiye’de lojistik sektörü ile ilgili staj deneyimleri elde etmek isteyen öğrencilere her yıl yaz dönemi boyunca belirli sayıda staj olanağı sunmaktadır.

Staj basvuruları her yılın Nisan-Haziran ayları arasında diyarbakirevdeneve21@gmail.com e-posta adresimiz ile on-line olarak kabul edilir ve staj olanağı sağlanacak adaylara bilgi aktarılır.

Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrenciler okullarından alacakları öğrencilik belgesi, staj görevlendirme ve uygunluğu yazısı, başvuru yapabilmeleri ve staja kabul edilebilmeleri için ön şarttır.

Sonrasında gerçekleştirilecek mülakatın olumlu olması halinde öğrencinin staj süresi başlar.

Ayrıca ayrıntılı bilgi için 0 532 337 06 99 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sevenler Diyarbakır Evden Eve Nakliyat

Bizi aramadan karar vermeyin! 0 532 337 06 99

Lojistik Depolama hizmetleri kalite ve özeni Sevenler Nakliyat sayesinde yakalayın. Nakliyat sektörü yeni bakış açısı geKaraburunn firmalardandır. Yenilikçi ve müşteriye odaklı çalışma presipleri, değişmeyen kalite anlayışımız ile sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Evden eve nakliyat hizmetleri hassas, hızlı ve çözümcül yaklaşımları referanslarının arasına sürekli yeni birini ekleyen şirketimiz müşterilerine özel ideal ödeme kolaylığıda sağlamaktadır. Nakliyat sektörü uzun yıllardan beri hizmet veren Sevenler evden eve Nakliyat Diyarbakır’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat işleri Sevenler evden eve taşımacılık hizmet kalitesini hissedin… Müşterilerimiz bizim için her şeyden üstün tutuyor ve eşyanızı en hızlı en güvenli olacak bir şekilde taşıyoruz.

Sevenler Diyarbakır Evden Eve Nakliyat
Bizi Arayın Cep Telefonu : 0534 439 21 40
Adres: Muradiye Mahallesi Cemiloğlu Cd. No:13 21090 Bağlar/Diyarbakır